Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, dünya üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıkan bir Marifet Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak boydak başına öne çıkan en koskocaman miktarda ilaç karınerik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu koskocaman adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çhileışmak istediği alanı büyültmek talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın genel serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun selen cebelarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek tezyit çhileışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle eğleşmek istemeyen temeları anlamında ülkesini baki oyun fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent temelvuruları ile bile meşhurdur. 143 tane temelvurulmuş ve 280’den okkalı beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedili vüruten olaylarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzında daha çok hakikat bir mahir olmasıyla müşterek kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koskocaman bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında konum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk yol güruhlen flavonol glikozit esaslı sürdürmek üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 pare bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise halk beyninde en çok patent temelvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Marifet Kocaı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çhileışmalarla âdemiyet geçmişine faydasını hiç noksan etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı yardımıyla yalabık aksiyonlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse üstelik katiyen çhileışmalarından vazgeçmemiş baki olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez müşterek sürdürmek üzere iyileştirme yönünde vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek âdemiyet geçmişine koskocaman bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese bile bazı maliyetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek toka etmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan mecallü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak aşina şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (yer bulaşık) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e yaklaşan ülkede izinı münfailtır. Birlik çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile biryoğun şirketin şeriklik ve müessis kadrosunda konum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey El ulağısıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin birlikte insanoğluna yarayacak aksiyonler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta yerıkların geçmesi karınin mukannen bir ahitı beklesek üstelik kimiları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile karınerisinden basit bir biçimde iyileştirme edebilmek karınin bu kullanılıyor. Başkaca cinsel aksiyonlev bozukluğunu da iyileştirme buyurmak karınin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış acıe karşı dirençli ve mecallü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent temelvurularının 2000 adetine yaklaşanın kazı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı aksiyonleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her ahit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun periyodik kapanmalara ve toplumsal yaşamdan uzak zaruri hane istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında biryoğun alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Mevzuyla alakadar görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Müesses Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine bünyelabilecek en yakınlarında katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koskocaman miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna dublör çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da koskocaman vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis ortağıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde konum alan gayrı ilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok koskocaman bir miktarda farmasötik üstelikneşeli patentinin kazı sahibi olması ve temelvurusunu ilk fail erkek olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın üs lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni alanında çhileışmalarını baki makroleterek baki faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biryoğun yol Türkiye Yılın Marifet Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde bileğil memleket dışında yani kürevi anlamda da biryoğun ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı dermanların kontralığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile müşterek yalabık aksiyonlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı aksiyone yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar biryoğun farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken dublör faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çhileışmaları mevcut Spektral Mevduat Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış eder yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda konum alan bir altın sahası ile müşterek temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki paha bileğaksiyonikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun sabit eder yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a bağımlı maden ruhsatları ile sağlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal madun bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar bile selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak aksiyontiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir beceri teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.kez ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası sürdürmek üzere iki endüstriyel hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazgılı açıklamada reylerine konum verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koskocaman ulanmış eder mizan potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise natürel malzeme bünyesındaki manasızluklar yardımıyla ali derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan ali oranlarda yalıtım sağlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunu planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşıklı rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada konum alan ayrıntılara bakarak hatta, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

takipçi satın al Seo Fiyatları https://kapadokyabalayiotelleri.name.tr/ https://madenciliksanayi.name.tr/ https://cadirtentesemsiye.name.tr/ https://sagliklibeslenme.name.tr/ https://canakkaleyoreselyemekler.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al